| Chairman and CEO: | Andrew Ronald McMillan Bell |
| Independent Non-Executive Director: | Alex Borrelli |
| Non-Executive Dir: |
| Address: | Eastcastle House, 27/28 Eastcastle Street, London, United Kingdom, W1W 8DH |
| Website: | http://www.rrrplc.com |
| Sector: | Mining(LSE) |
| Index: | FTSE AIM All-Share |
| ISIN: | GB00BYWKBV38 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 0.021p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 0.046 |
| 52 Week Low | 0.020 |
| Volume | 8,032,900 |
| Shares Issued | 9,244m |
| Market Cap | £1.90m |
| Beta | 0.00 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:01 | 2,000,000 @ 0.020p |
| 15:20 | 1,880 @ 0.020p |
| 14:15 | 99,990 @ 0.020p |
| 13:24 | 2,407,407 @ 0.020p |
| 13:22 | 269,673 @ 0.021p |
You are here: research