| CFO: | Richard Haley |
| Group Chief Executive: | Brandon Stephens |
| Non-Executive Chairman: | Duncan Garrood |
| Non-Executive Dir: | Francesca Tiritiello , Usman Ali, Marta Pogroszewska, Gregor Grant |
| Address: | 1st Floor Evelyn House, 142 New Cavendish Street, London, United Kingdom, W1W 6YF |
| Phone: | +44 (0)20 7637 4015 |
| Website: | https://tortillagroup.co.uk/ |
| Sector: | Tourism and Leisure Services(LSE) |
| Index: | FTSE AIM All-Share |
| ISIN: | GB00BNYDGZ21 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 74.50p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 81.89 |
| 52 Week Low | 34.80 |
| Volume | 2,257 |
| Shares Issued | 38.66m |
| Market Cap | £28.80m |
| Beta | 0.01 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 10:41 | 12 @ 77.00p |
| 10:41 | 12 @ 77.00p |
| 08:05 | 349 @ 72.00p |
| 08:05 | 349 @ 72.00p |
| 08:00 | 1,896 @ 72.50p |
You are here: research