Colour Key
Very High Negative Change: 30 Day
High Negative Change: 30 Day
Medium Negative Change: 30 Day
Low Negative Change: 30 Day
| Price: | 19.26 |
|---|---|
| Market Cap: | £57,955.83m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 72.16 |
|---|---|
| Market Cap: | £12,521.35m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 11.45 |
|---|---|
| Market Cap: | £9,762.54m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 8.97 |
|---|---|
| Market Cap: | £8,166.94m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 39.98 |
|---|---|
| Market Cap: | £4,705.17m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 50.60 |
|---|---|
| Market Cap: | £3,683.10m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 4.32 |
|---|---|
| Market Cap: | £2,247.86m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 29.16 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,610.45m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 24.18 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,608.92m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 5.92 |
|---|---|
| Market Cap: | £715.85m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 17.70 |
|---|---|
| Market Cap: | £496.17m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.37 |
|---|---|
| Market Cap: | £390.01m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.26 |
|---|---|
| Market Cap: | £123.22m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.40 |
|---|---|
| Market Cap: | £111.35m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.99 |
|---|---|
| Market Cap: | £97.10m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.85 |
|---|---|
| Market Cap: | £49.67m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
You are here: research