| Competitors: | Helium One Group Ltd, LongBoat Energy , ATOME Energy |
| Independent Non-Executive Director: | Marcos Mozetic |
| Independent Non-Executive Director: | Mike Felton |
| Independent Non-Executive Director: | Paul Harris |
| Joint CEO: | Stephen Williams |
| Joint CEO: | Sachin Oza |
| Non-Executive Chairman: | Jeremy Edelman |
| Non-Executive Dir: | Anthony John Samaha |
| Address: | 20 Primrose Street, London, United Kingdom, EC2A 2EW |
| Phone: | +44 (0)20 3781 8331 |
| Website: | https://reabold.com/ |
| Sector: | Energy Producers(LSE) |
| Index: | FTSE AIM All-Share |
| ISIN: | GB00B95L0551 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 0.098p |
| Change Today | 0.008p |
| % Change | -7.14 % |
| 52 Week High | 0.14 |
| 52 Week Low | 0.038 |
| Volume | 37,488,561 |
| Shares Issued | 14,706m |
| Market Cap | £14.34m |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 11:25 | 1,000,000 @ 0.100p |
| 11:24 | 2,000,000 @ 0.100p |
| 11:24 | 4,000,000 @ 0.100p |
| 11:18 | 5,990,504 @ 0.100p |
| 11:00 | 5,000 @ 0.100p |
You are here: research