| Non-Executive Chairman: | Christopher Casey |
| Senior Independent Director: | Paul Cahill |
| Non-Executive Dir: | Carole Cable, Seema Paterson , Louise Hall |
| Address: | 25 Southampton Buildings, London, England, United Kingdom, WC2A 1AL |
| Website: | http://www.ncim.co.uk |
| Overseas Listings: | LSE:CYN |
| ISIN: | GB0000353929 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 377.00p |
| Change Today | -0.040p |
| % Change | -1.05 % |
| 52 Week High | 441.00 |
| 52 Week Low | 190.50 |
| Volume | 302 |
| Shares Issued | 65.34m |
| Market Cap | £246.32m |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:19 | 2 @ 377.00p |
| 14:13 | 300 @ 371.50p |
You are here: research