| Registrars: | Computershare Investor Services PLC |
| Non-Executive Dir: | Nicholas Lee, David Palumbo, Celia Li |
| Address: | 9th Floor,107 Cheapside,London,United Kingdom, EC2V 6DN |
| Website: | http://www.piresinvestments.com/ |
| Sector: | Financials(LSE) |
| Index: | FTSE AIM All-Share |
| ISIN: | GB00BD07SH45 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 0.50p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 1.15 |
| 52 Week Low | 0.36 |
| Volume | 55,327 |
| Shares Issued | 526.66m |
| Market Cap | £2.63m |
| Value | ![]() |
|---|
| Price Trend | ![]() |
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 14:40 | 25,000 @ 0.51p |
| 13:46 | 18,819 @ 0.51p |
| 08:36 | 7,871 @ 0.55p |
| 08:36 | 1 @ 0.45p |
| 08:36 | 1,818 @ 0.45p |
You are here: research