Media
| Group Chief Executive: | Adrian Hargrave |
| Independent Non-Executive Director: | Michael Zigman |
| Independent Non-Executive Director: | Christopher Andrew |
| Non-Executive Chairman: | Patrick DeSouza |
| Non-Executive Dir: | David Anton |
| Address: | 27-28 Eastcastle Street, London, United Kingdom, W1W 8DH |
| Phone: | (917) 776-3027 |
| Website: | http://seeen.com/ |
| Sector: | Media(LSE) |
| ISIN: | GB00BK6SHS41 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 4.57p |
| Change Today | 0.071p |
| % Change | 1.59 % |
| 52 Week High | 5.00 |
| 52 Week Low | 3.50 |
| Volume | 14,941 |
| Shares Issued | 141.89m |
| Market Cap | £6.49m |
| Beta | 0.01 |
| RiskGrade | 237 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 15:45 | 253 @ 5.00p |
| 12:19 | 936 @ 5.00p |
| 12:10 | 49 @ 5.00p |
| 11:29 | 2,636 @ 4.00p |
| 11:28 | 53 @ 5.00p |
You are here: research