| Registrars: | Computershare Investor Services PLC |
| Non-Executive Dir: | Nicholas Lee, David Palumbo, Celia Li |
| Address: | 9th Floor,107 Cheapside,London,United Kingdom, EC2V 6DN |
| Website: | http://www.piresinvestments.com/ |
| Sector: | Financials(LSE) |
| Index: | FTSE AIM All-Share |
| ISIN: | GB00BD07SH45 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 0.50p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 1.15p |
| 52 Week Low | 0.36p |
| Volume | 706,319 |
| Shares Issued | 526.66m |
| Market Cap | £2.63m |
| Value | ![]() |
|---|
| Price Trend | ![]() |
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:20 | 633,513 @ 0.50p |
| 16:09 | 28,297 @ 0.55p |
| 14:55 | 29,890 @ 0.45p |
| 14:17 | 14,165 @ 0.55p |
| 13:28 | 454 @ 0.55p |
You are here: research