Colour Key
Very High Negative Change: 30 Day
High Negative Change: 30 Day
Medium Negative Change: 30 Day
Low Negative Change: 30 Day
| Price: | 19.26 |
|---|---|
| Market Cap: | £57,233.64m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 72.16 |
|---|---|
| Market Cap: | £12,701.81m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 11.45 |
|---|---|
| Market Cap: | £9,864.85m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 8.97 |
|---|---|
| Market Cap: | £8,267.09m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 39.98 |
|---|---|
| Market Cap: | £4,648.68m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 50.60 |
|---|---|
| Market Cap: | £3,582.65m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 4.32 |
|---|---|
| Market Cap: | £2,184.32m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 24.18 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,574.32m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 29.16 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,567.37m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 5.92 |
|---|---|
| Market Cap: | £718.27m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 17.70 |
|---|---|
| Market Cap: | £486.08m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.37 |
|---|---|
| Market Cap: | £399.67m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.26 |
|---|---|
| Market Cap: | £125.40m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.40 |
|---|---|
| Market Cap: | £113.54m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.99 |
|---|---|
| Market Cap: | £96.61m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.85 |
|---|---|
| Market Cap: | £49.67m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
You are here: research