| Non-Executive Chairman: | Christopher Casey |
| Non-Executive Dir: | Carole Cable, Paul Cahill, Seema Paterson , Louise Hall |
| Address: | 25 Southampton Buildings, London, England, United Kingdom, WC2A 1AL |
| Website: | http://www.ncim.co.uk |
| Overseas Listings: | LSE:CYN |
| ISIN: | GB0000353929 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 395.00p |
| Change Today | 0.010p |
| % Change | 0.25 % |
| 52 Week High | 441.00 |
| 52 Week Low | 189.00 |
| Volume | 19 |
| Shares Issued | 65.34m |
| Market Cap | £258.08m |
| Time | Volume / Share Price |
| 10:47 | 19 @ 395.00p |
You are here: research