| Registrars: | Capita Registrars |
| Executive Chairman: | Thomas P Cross |
| Executive Director: | Andrew Smith |
| Independent Non-Executive Director: | Colin MacLaren |
| Independent Non-Executive Director: | Robert Finlay |
| Independent Non-Executive Director: | Douglas Sedge |
| Non-Executive Dir: |
| Address: | 20 Farringdon Street, Eighth Floor, London, England, United Kingdom , EC4A 4AB |
| Phone: | +44 (0)1224 622200 |
| Website: | http://www.parkmeadgroup.com |
| Sector: | Energy Producers(LSE) |
| Index: | FTSE AIM All-Share |
| ISIN: | GB00BGCYZL73 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 21.50p |
| Change Today | -0.50p |
| % Change | -2.27 % |
| 52 Week High | 26.30p |
| 52 Week Low | 12.75p |
| Volume | 500,048 |
| Shares Issued | 109.27m |
| Market Cap | £23.49m |
| RiskGrade | 261 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 15:19 | 92,140 @ 21.70p |
| 16:29 | 1,000 @ 21.73p |
| 16:15 | 20,000 @ 21.68p |
| 15:57 | 2,045 @ 22.00p |
| 15:26 | 2,282 @ 21.73p |
You are here: research