| Competitors: | Helium One Group Ltd, LongBoat Energy , ATOME Energy |
| Independent Non-Executive Director: | Marcos Mozetic |
| Independent Non-Executive Director: | Mike Felton |
| Independent Non-Executive Director: | Paul Harris |
| Joint CEO: | Stephen Williams |
| Joint CEO: | Sachin Oza |
| Non-Executive Chairman: | Jeremy Edelman |
| Non-Executive Dir: | Anthony John Samaha |
| Address: | 20 Primrose Street, London, United Kingdom, EC2A 2EW |
| Phone: | +44 (0)20 3781 8331 |
| Website: | https://reabold.com/ |
| Sector: | Energy Producers(LSE) |
| Index: | FTSE AIM All-Share |
| ISIN: | GB00B95L0551 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 0.11p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 0.14 |
| 52 Week Low | 0.038 |
| Volume | 220,671,327 |
| Shares Issued | 14,706m |
| Market Cap | £15.44m |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:15 | 435,900 @ 0.11p |
| 16:10 | 4,629 @ 0.11p |
| 16:06 | 9,000 @ 0.11p |
| 14:57 | 1,427,194 @ 0.10p |
| 14:37 | 97,562 @ 0.100p |
You are here: research