Colour Key
Very High Change: 30 Day
High Change: 30 Day
Medium Change: 30 Day
Low Change: 30 Day
Low Negative Change: 30 Day
High Negative Change: 30 Day
Very High Negative Change: 30 Day
| Price: | 7.23 |
|---|---|
| Market Cap: | £4,952.59m |
| Change: 30 Day: | High |
| Price: | 3.66 |
|---|---|
| Market Cap: | £3,716.46m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 10.70 |
|---|---|
| Market Cap: | £2,115.81m |
| Change: 30 Day: | High Negative |
| Price: | 5.93 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,514.69m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 1.25 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,404.72m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 2.81 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,094.12m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 1.30 |
|---|---|
| Market Cap: | £987.86m |
| Change: 30 Day: | Very High |
| Price: | 8.30 |
|---|---|
| Market Cap: | £954.37m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 3.55 |
|---|---|
| Market Cap: | £905.91m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 17.60 |
|---|---|
| Market Cap: | £894.63m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 1.07 |
|---|---|
| Market Cap: | £795.00m |
| Change: 30 Day: | High |
| Price: | 3.61 |
|---|---|
| Market Cap: | £745.27m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 8.92 |
|---|---|
| Market Cap: | £720.39m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 0.76 |
|---|---|
| Market Cap: | £719.20m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 0.84 |
|---|---|
| Market Cap: | £714.94m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 6.83 |
|---|---|
| Market Cap: | £682.19m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 1.37 |
|---|---|
| Market Cap: | £570.48m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 2.50 |
|---|---|
| Market Cap: | £552.12m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 15.30 |
|---|---|
| Market Cap: | £540.81m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 1.83 |
|---|---|
| Market Cap: | £535.91m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 2.11 |
|---|---|
| Market Cap: | £494.39m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 0.97 |
|---|---|
| Market Cap: | £452.05m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 1.44 |
|---|---|
| Market Cap: | £407.40m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 2.61 |
|---|---|
| Market Cap: | £379.21m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 6.14 |
|---|---|
| Market Cap: | £376.39m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 12.60 |
|---|---|
| Market Cap: | £364.90m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 2.55 |
|---|---|
| Market Cap: | £357.44m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 9.58 |
|---|---|
| Market Cap: | £351.20m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 0.90 |
|---|---|
| Market Cap: | £337.57m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 5.15 |
|---|---|
| Market Cap: | £328.32m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 1.03 |
|---|---|
| Market Cap: | £319.00m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 47.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £315.04m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 5.32 |
|---|---|
| Market Cap: | £310.16m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 1.20 |
|---|---|
| Market Cap: | £305.76m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 10.10 |
|---|---|
| Market Cap: | £302.08m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 2.55 |
|---|---|
| Market Cap: | £292.77m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 0.68 |
|---|---|
| Market Cap: | £284.20m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 0.17 |
|---|---|
| Market Cap: | £283.45m |
| Change: 30 Day: | Low Negative |
| Price: | 1.35 |
|---|---|
| Market Cap: | £259.67m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 1.47 |
|---|---|
| Market Cap: | £259.46m |
| Change: 30 Day: | High Negative |
| Price: | 0.78 |
|---|---|
| Market Cap: | £253.15m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 0.38 |
|---|---|
| Market Cap: | £252.55m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 3.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £250.25m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 2.38 |
|---|---|
| Market Cap: | £245.00m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 10.40 |
|---|---|
| Market Cap: | £235.51m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 0.32 |
|---|---|
| Market Cap: | £231.33m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 0.83 |
|---|---|
| Market Cap: | £226.56m |
| Change: 30 Day: | High Negative |
| Price: | 1.86 |
|---|---|
| Market Cap: | £219.14m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 1.60 |
|---|---|
| Market Cap: | £215.04m |
| Change: 30 Day: | High Negative |
| Price: | 6.10 |
|---|---|
| Market Cap: | £204.27m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 10.25 |
|---|---|
| Market Cap: | £203.62m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 1.82 |
|---|---|
| Market Cap: | £197.97m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 1.22 |
|---|---|
| Market Cap: | £191.18m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 0.01 |
|---|---|
| Market Cap: | £190.64m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 1.18 |
|---|---|
| Market Cap: | £190.23m |
| Change: 30 Day: | Low Negative |
| Price: | 1.60 |
|---|---|
| Market Cap: | £187.71m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 3.73 |
|---|---|
| Market Cap: | £176.15m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 0.08 |
|---|---|
| Market Cap: | £162.23m |
| Change: 30 Day: | Low Negative |
| Price: | 0.49 |
|---|---|
| Market Cap: | £155.76m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 1.44 |
|---|---|
| Market Cap: | £152.25m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.14 |
|---|---|
| Market Cap: | £148.54m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 0.47 |
|---|---|
| Market Cap: | £145.56m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 1.94 |
|---|---|
| Market Cap: | £137.54m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 0.99 |
|---|---|
| Market Cap: | £126.53m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.23 |
|---|---|
| Market Cap: | £59.07m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.04 |
|---|---|
| Market Cap: | £33.05m |
| Change: 30 Day: | Medium |
You are here: research