| EPIC | SKA |
| Sector | Mining |
| ISIN | GB00BN47NP32 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASQ1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £3.56m |
| NMS | 1,500 |
| Shares in issue | 127.06m |
| Date Listed | 21-Feb-2005 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 2.80p |
| Change Today | -0.100p |
| % Change | -3.45 % |
| 52 Week High | 6.50 |
| 52 Week Low | 2.57 |
| Volume | 30,090 |
| Shares Issued | 127.06m |
| Market Cap | £3.56m |
| Beta | 0.01 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 10:21 | 25,000 @ 2.80p |
| 09:59 | 621 @ 3.00p |
| 09:59 | 691 @ 3.00p |
| 09:11 | 290 @ 2.89p |
| 09:05 | 1,451 @ 3.10p |
You are here: research