Leisure Products
| EPIC | KNM |
| Sector | Leisure Products |
| ISIN | JP3300200007 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | SSX4 |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Japan |
| Currency | Japanese Yen |
| Market Cap | ¥2,782,465m |
| NMS | 2,500 |
| Shares in issue | 143.50m |
| Date Listed | 27-Sep-1999 |
| Currency | Japanese Yen |
| Share Price | ¥ 19,390.00 |
| Closing Price Change | ¥ -1,990.00 |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | ¥19,390.0 |
| 52 Week Low | ¥19,390.0 |
| Volume | 100 |
| Shares Issued | 143.50m |
| Market Cap | ¥2,782,465m |
| Beta | 0.04 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income |
|
|---|
| Growth |
|
|---|
| Strong Buy | 6 |
| Buy | 10 |
| Neutral | 2 |
| Sell | 0 |
| Strong Sell | 0 |
| Total | 18 |

| Latest | Previous | |
|---|---|---|
| Final | Interim | |
| Ex-Div | 30-Mar-24 | 29-Sep-23 |
| Paid | 05-Jun-24 | 24-Nov-23 |
| Amount | 69.00 | 62.00 |
| Time | Volume / Share Price |
| 10:55 | 100 @ ¥19,390.00 |
You are here: research