IT Hardware
| EPIC | SMSN |
| Sector | IT Hardware |
| ISIN | US7960508882 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | IOBE |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | World |
| Currency | United States Dollar |
| Market Cap | $966,556m |
| NMS | 7 |
| Shares in issue | 319.84m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | US Dollars |
| Price | $ 3,022.00 |
| Change Today | $ -146.00 |
| % Change | -4.61 % |
| 52 Week High | $3,636.00 |
| 52 Week Low | $894.00 |
| Volume | 25,324 |
| Shares Issued | 319.84m |
| Market Cap | $966,556m |
| Beta | 0.00 |
| RiskGrade | 160 |
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:37 | 1 @ $3,022.00 |
| 16:36 | 3 @ $3,022.00 |
| 16:36 | 30 @ $3,022.00 |
| 16:36 | 34 @ $3,022.00 |
| 16:35 | 6 @ $3,022.00 |
| CEO | Doh-Seok Choi |
| CEO | Yoon- Woo Lee |
| CEO | Young Hyun Jun |
You are here: research