Telecom Operators
| CEO: | Mark Alexander Epstein |
| CFO: | Rama Uthayanan |
| Independent Non-Executive Director: | Farzad Peyman-Fard |
| Independent Non-Executive Director: | Brian Larkin |
| Non-Executive Chairman: | John Barker |
| Non-Executive Dir: | Stefano Loreti, Ramón Neme Aziz |
| Address: | 125 Wood Street, London, United Kingdom , EC2V 7AW |
| Phone: | +44 020 7457 3000 |
| Website: | http://www.ganamediagroup.com/ |
| Sector: | Telecom Operators(LSE) |
| ISIN: | GB00B0WJ3L68 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 0.18p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 0.62 |
| 52 Week Low | 0.16 |
| Volume | 118,504,266 |
| Shares Issued | 17,736m |
| Market Cap | £31.92m |
| Beta | 0.03 |
| Value | ![]() |
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:28 | 250,000 @ 0.18p |
| 16:27 | 364 @ 0.19p |
| 16:05 | 52,464 @ 0.18p |
| 15:35 | 58,859 @ 0.18p |
| 15:27 | 5,000,000 @ 0.17p |
| CEO | Mark Alexander Epstein |
| CFO | Rama Uthayanan |
You are here: research