| EPIC | ARCM |
| Sector | Financials |
| ISIN | VGG045791016 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASX1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £12.05m |
| NMS | 100,000 |
| Shares in issue | 2,459.59m |
| Date Listed | 11-May-2007 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 0.49p |
| Change Today | -0.010p |
| % Change | -2.00 % |
| 52 Week High | 1.28 |
| 52 Week Low | 0.36 |
| Volume | 19,501,171 |
| Shares Issued | 2,459.59m |
| Market Cap | £12.05m |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:36 | 2,500,000 @ 0.50p |
| 16:29 | 1,126,953 @ 0.47p |
| 16:28 | 993,042 @ 0.50p |
| 15:53 | 24,850 @ 0.50p |
| 15:42 | 800,000 @ 0.47p |
You are here: research