| EPIC | RDT |
| Sector | IT Services |
| ISIN | GB00BMV2DB09 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASQ1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £1.55m |
| NMS | 15,000 |
| Shares in issue | 81.39m |
| Date Listed | 29-Apr-2014 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 1.90p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 4.42 |
| 52 Week Low | 1.80 |
| Volume | 5,575 |
| Shares Issued | 81.39m |
| Market Cap | £1.55m |
| Beta | 0.00 |
| RiskGrade | 197 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 15:11 | 336 @ 1.80p |
| 14:41 | 4,343 @ 1.80p |
| 14:27 | 836 @ 2.00p |
| 14:27 | 60 @ 1.80p |
| Chair | James Appleby |
| CEO | Paul Watts |
You are here: research