| EPIC | HMI |
| Sector | Mining |
| ISIN | AU000XINEAB4 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASQ1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £1.76m |
| NMS | 20,000 |
| Shares in issue | 503.17m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 0.35p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 0.48 |
| 52 Week Low | 0.23 |
| Volume | 2,552,956 |
| Shares Issued | 503.17m |
| Market Cap | £1.76m |
| Beta | 0.01 |
| RiskGrade | 338 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 14:52 | 1,020,867 @ 0.33p |
| 14:35 | 1,000,000 @ 0.33p |
| 14:08 | 155 @ 0.38p |
| 13:05 | 2,552 @ 0.38p |
| 13:03 | 22,500 @ 0.33p |
You are here: research