| EPIC | TWL |
| Sector | n/a |
| ISIN | GB0008782301 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | SET1 |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £2,757.34m |
| NMS | 10,000 |
| Shares in issue | 3,259.26m |
| Date Listed | 07-Mar-1947 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 84.60p |
| Change Today | -0.042p |
| % Change | -4.73 % |
| 52 Week High | 122.85 |
| 52 Week Low | 83.26 |
| Volume | 5,324,784 |
| Shares Issued | 3,259.26m |
| Market Cap | £2,757.34m |
| Strong Buy | 5 |
| Buy | 4 |
| Neutral | 7 |
| Sell | 1 |
| Strong Sell | 0 |
| Total | 17 |

| Time | Volume / Share Price |
| 16:29 | 1,856 @ 84.60p |
| 16:29 | 205 @ 84.60p |
| 16:29 | 3 @ 84.60p |
| 16:29 | 7,533 @ 84.60p |
| 16:29 | 342 @ 84.60p |
You are here: research