| EPIC | ITIM |
| Sector | IT Services |
| ISIN | GB00BMD2H500 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASQ1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £7.38m |
| NMS | 1,500 |
| Shares in issue | 31.42m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 23.50p |
| Change Today | -0.50p |
| % Change | -2.08 % |
| 52 Week High | 62.00 |
| 52 Week Low | 23.00 |
| Volume | 45,080 |
| Shares Issued | 31.42m |
| Market Cap | £7.38m |
| Beta | 0.00 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:34 | 25,000 @ 23.25p |
| 15:07 | 50 @ 23.85p |
| 12:25 | 5 @ 24.00p |
| 12:25 | 3 @ 24.00p |
| 12:15 | 20,000 @ 23.55p |
You are here: research