| EPIC | PRN |
| Sector | n/a |
| ISIN | GB00BVZNY531 |
| Market Sector | n/a |
| Market Segment | UNKN |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £26.55m |
| NMS | n/a |
| Shares in issue | 7.00m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 379.25p |
| Change Today | 0.25p |
| % Change | 0.07 % |
| 52 Week High | 397.00 |
| 52 Week Low | 355.00 |
| Volume | 5,760 |
| Shares Issued | 7.00m |
| Market Cap | £26.55m |
| RiskGrade | 44 |
| Value | ![]() |
|---|
| Price Trend | ![]() |
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 14:53 | 117 @ 378.50p |
| 14:52 | 247 @ 378.00p |
| 14:46 | 11 @ 373.50p |
| 14:42 | 199 @ 374.00p |
| 14:39 | 1 @ 379.50p |
| CFO | Fabio Fazzari |
| CEO | Simon Harrison |
You are here: research