Colour Key
Very High Negative Change: 30 Day
High Negative Change: 30 Day
Medium Negative Change: 30 Day
Low Negative Change: 30 Day
| Price: | 10.09 |
|---|---|
| Market Cap: | £6,196.09m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.40 |
|---|---|
| Market Cap: | £2,586.97m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.99 |
|---|---|
| Market Cap: | £46.26m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.60 |
|---|---|
| Market Cap: | £192.28m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 35.25 |
|---|---|
| Market Cap: | £993.08m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 5.72 |
|---|---|
| Market Cap: | £466.80m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.41 |
|---|---|
| Market Cap: | £10.33m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.39 |
|---|---|
| Market Cap: | £213.84m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.86 |
|---|---|
| Market Cap: | £268.01m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £5.53m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.12 |
|---|---|
| Market Cap: | £17.02m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.43 |
|---|---|
| Market Cap: | £8.86m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.26 |
|---|---|
| Market Cap: | £228.33m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.55 |
|---|---|
| Market Cap: | £5.14m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.04 |
|---|---|
| Market Cap: | £4.89m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £4.23m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.06 |
|---|---|
| Market Cap: | £24.30m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.12 |
|---|---|
| Market Cap: | £18.32m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.76 |
|---|---|
| Market Cap: | £2,896.10m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.14 |
|---|---|
| Market Cap: | £137.98m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 7.85 |
|---|---|
| Market Cap: | £10,007.76m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.90 |
|---|---|
| Market Cap: | £3.76m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £1.90m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.66 |
|---|---|
| Market Cap: | £195.26m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.21 |
|---|---|
| Market Cap: | £15.34m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.13 |
|---|---|
| Market Cap: | £11.37m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.92 |
|---|---|
| Market Cap: | £38.62m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.03 |
|---|---|
| Market Cap: | £7.12m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.73 |
|---|---|
| Market Cap: | £81.93m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.08 |
|---|---|
| Market Cap: | £42.60m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.30 |
|---|---|
| Market Cap: | £203.70m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £0.34m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.04 |
|---|---|
| Market Cap: | £5.55m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.49 |
|---|---|
| Market Cap: | £72.68m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.14 |
|---|---|
| Market Cap: | £4.05m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.56 |
|---|---|
| Market Cap: | £117.08m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.05 |
|---|---|
| Market Cap: | £2,009.15m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.28 |
|---|---|
| Market Cap: | £18.67m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.53 |
|---|---|
| Market Cap: | £36.31m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
You are here: research