Colour Key
Very High Change: 30 Day
High Change: 30 Day
Medium Change: 30 Day
Low Change: 30 Day
Low Negative Change: 30 Day
High Negative Change: 30 Day
Very High Negative Change: 30 Day
| Price: | 0.23 |
|---|---|
| Market Cap: | £24.84m |
| Change: 30 Day: | Very High |
| Price: | 0.17 |
|---|---|
| Market Cap: | £19.25m |
| Change: 30 Day: | Very High |
| Price: | 38.28 |
|---|---|
| Market Cap: | £4,505.10m |
| Change: 30 Day: | High |
| Price: | 1.27 |
|---|---|
| Market Cap: | £215.80m |
| Change: 30 Day: | High |
| Price: | 1.04 |
|---|---|
| Market Cap: | £62.27m |
| Change: 30 Day: | High |
| Price: | 2.57 |
|---|---|
| Market Cap: | £996.47m |
| Change: 30 Day: | High |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £0.38m |
| Change: 30 Day: | High |
| Price: | 13.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £384.11m |
| Change: 30 Day: | High |
| Price: | 6.30 |
|---|---|
| Market Cap: | £113.30m |
| Change: 30 Day: | High |
| Price: | 0.04 |
|---|---|
| Market Cap: | £3.04m |
| Change: 30 Day: | High |
| Price: | 0.17 |
|---|---|
| Market Cap: | £14.11m |
| Change: 30 Day: | High |
| Price: | 0.02 |
|---|---|
| Market Cap: | £11.05m |
| Change: 30 Day: | High |
| Price: | 0.22 |
|---|---|
| Market Cap: | £4.11m |
| Change: 30 Day: | High |
| Price: | 0.37 |
|---|---|
| Market Cap: | £130.21m |
| Change: 30 Day: | High |
| Price: | 1.08 |
|---|---|
| Market Cap: | £16.23m |
| Change: 30 Day: | High |
| Price: | 0.41 |
|---|---|
| Market Cap: | £39.03m |
| Change: 30 Day: | High |
| Price: | 0.78 |
|---|---|
| Market Cap: | £59.72m |
| Change: 30 Day: | High |
| Price: | 1.06 |
|---|---|
| Market Cap: | £317.50m |
| Change: 30 Day: | High |
| Price: | 3.83 |
|---|---|
| Market Cap: | £114.36m |
| Change: 30 Day: | High |
| Price: | 0.01 |
|---|---|
| Market Cap: | £9.76m |
| Change: 30 Day: | High |
| Price: | 8.37 |
|---|---|
| Market Cap: | £982.64m |
| Change: 30 Day: | High |
| Price: | 0.75 |
|---|---|
| Market Cap: | £38.02m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 3.11 |
|---|---|
| Market Cap: | £735.58m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 0.17 |
|---|---|
| Market Cap: | £21.29m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 0.10 |
|---|---|
| Market Cap: | £2.10m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 0.06 |
|---|---|
| Market Cap: | £13.02m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 0.17 |
|---|---|
| Market Cap: | £21.24m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 2.45 |
|---|---|
| Market Cap: | £281.99m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 13.74 |
|---|---|
| Market Cap: | £2,704.72m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 26.96 |
|---|---|
| Market Cap: | £48,144.04m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 2.39 |
|---|---|
| Market Cap: | £130.03m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 1.96 |
|---|---|
| Market Cap: | £140.04m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 1.97 |
|---|---|
| Market Cap: | £886.96m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 9.03 |
|---|---|
| Market Cap: | £8,324.19m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 1.73 |
|---|---|
| Market Cap: | £903.05m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 2.12 |
|---|---|
| Market Cap: | £494.69m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 0.64 |
|---|---|
| Market Cap: | £74.21m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 0.39 |
|---|---|
| Market Cap: | £58.60m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 0.13 |
|---|---|
| Market Cap: | £65.30m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 3.44 |
|---|---|
| Market Cap: | £416.86m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 0.48 |
|---|---|
| Market Cap: | £54.51m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 1.57 |
|---|---|
| Market Cap: | £466.92m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 0.65 |
|---|---|
| Market Cap: | £18.33m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £1.73m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 0.48 |
|---|---|
| Market Cap: | £144.04m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 1.11 |
|---|---|
| Market Cap: | £121.36m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 2.59 |
|---|---|
| Market Cap: | £86.04m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 0.13 |
|---|---|
| Market Cap: | £4.52m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 0.78 |
|---|---|
| Market Cap: | £10.36m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 2.50 |
|---|---|
| Market Cap: | £121.14m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 0.01 |
|---|---|
| Market Cap: | £1.83m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 1.71 |
|---|---|
| Market Cap: | £116.86m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 1.20 |
|---|---|
| Market Cap: | £191.18m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 0.71 |
|---|---|
| Market Cap: | £338.09m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 0.51 |
|---|---|
| Market Cap: | £36.95m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 0.17 |
|---|---|
| Market Cap: | £10.73m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 0.73 |
|---|---|
| Market Cap: | £86.32m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 1.17 |
|---|---|
| Market Cap: | £333.72m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 2.85 |
|---|---|
| Market Cap: | £49.67m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 0.23 |
|---|---|
| Market Cap: | £3.75m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £18.01m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 0.28 |
|---|---|
| Market Cap: | £2.20m |
| Change: 30 Day: | Low Negative |
| Price: | 2.55 |
|---|---|
| Market Cap: | £48.23m |
| Change: 30 Day: | Low Negative |
| Price: | 0.16 |
|---|---|
| Market Cap: | £60.66m |
| Change: 30 Day: | Low Negative |
| Price: | 0.18 |
|---|---|
| Market Cap: | £8.57m |
| Change: 30 Day: | High Negative |
| Price: | 0.07 |
|---|---|
| Market Cap: | £17.58m |
| Change: 30 Day: | High Negative |
| Price: | 0.33 |
|---|---|
| Market Cap: | £81.24m |
| Change: 30 Day: | High Negative |
| Price: | 0.41 |
|---|---|
| Market Cap: | £54.92m |
| Change: 30 Day: | High Negative |
| Price: | 0.24 |
|---|---|
| Market Cap: | £7.54m |
| Change: 30 Day: | High Negative |
| Price: | 0.52 |
|---|---|
| Market Cap: | £46.14m |
| Change: 30 Day: | High Negative |
| Price: | 0.04 |
|---|---|
| Market Cap: | £18.68m |
| Change: 30 Day: | High Negative |
| Price: | 0.87 |
|---|---|
| Market Cap: | £33.42m |
| Change: 30 Day: | High Negative |
| Price: | 0.12 |
|---|---|
| Market Cap: | £11.31m |
| Change: 30 Day: | High Negative |
| Price: | 0.02 |
|---|---|
| Market Cap: | £2.24m |
| Change: 30 Day: | High Negative |
| Price: | 0.30 |
|---|---|
| Market Cap: | £11.97m |
| Change: 30 Day: | High Negative |
| Price: | 0.43 |
|---|---|
| Market Cap: | £8.60m |
| Change: 30 Day: | High Negative |
| Price: | 0.02 |
|---|---|
| Market Cap: | £0.23m |
| Change: 30 Day: | High Negative |
| Price: | 0.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £5.17m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.11 |
|---|---|
| Market Cap: | £0.84m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
You are here: research